Buďte „jiná“, buďte úspěšná

Buďte „jiná“, buďte úspěšná

Buďte „jiná“ a jedinečná! Využijte své originality k dosažení úspěchu.

Pokud se cítíte „jiná“, může to být vaše plus. Záleží na úhlu pohledu a na tom, co se svým životem uděláte. V dnešním světě, ať už děláte cokoli, nejdůležitější je nepodlehnout stresu, panice a tlakům okolí. Pokud zůstanete klidná, zvládnete mnohem víc, než si myslíte.

Ostatní jsou normální, já ne

Buďte jiná, i když budete vybočovat. Neříká se to lehce, ale 95 % lidí se chová jako stádo. Jestliže vybočujete z řady, možná stojíte bokem a ostatní vás označují za „jinou“ či „zvláštní“. Vtip je v tom, že právě díky odlišnostem jste jedinečná, a právě proto můžete být i snáze úspěšná. Podívejte se třeba na Rosie Huntington-Whiteley. Ta byla ve škole šikanována kvůli příliš velkým rtům, ale to ji naštěstí od vysněné kariéry modelky neodradilo. Nyní je z ní nejvíc sexy ženy s nejvíc sexy úsměvem velkých rtů.

Buďte jiná, silnější

Upadněte, vstaňte a pokračujte v cestě

Michael Jordan, basketbalová legenda, říká: „Koš jsem minul asi 9.000krát a prohrál více než 300 zápasů.“ Právě proto je tak úspěšný. Ne, nejde o protimluv, naopak! Neúspěchy nejsou znamením porážky a slabosti, jsou to ty nejvíce obohacující zkušenosti, které vás v životě mohou potkat. Naučíte se, co nefunguje, podíváte se kolem, a příště vše uděláte jinak a daleko lépe. Jen je potřeba chyby neopakovat, což se nám většinou stává.

Buďte jiná, zvládnete život plný citronů

Moudré rčení praví, že když vám život servíruje samé citrony, požádejte také o sůl a tequilu. Dělat si z neúspěchů legraci je věc, která zabírá na 100 %. Černý humor funguje perfektně. Vtip dokáže jakékoli těžké chvilky odlehčit a kdo se směje, není na tom tak zle.

Vzpomeňme hvězdu reality show Danielu Katzenberger, která na svém instagramovém profilu neustále čelí nejapným narážkám na svou postavu. Nerozčiluje se, její odpovědi jsou plné ironie a smíchu. Kritikům tak skvěle bere vítr z plachet a sobě rozhodně vždy zlepší náladu.

Sebenaplňující se proroctví

Asi každá jste už slyšela o tom, že máte dávat pozor, na to, co si myslíte a co si přejete. Opravdu to funguje. Přístup, jakým řešíte problémy a těžkosti, zásadně ovlivňuje to, jak věci nakonec dopadnou.

Rady o pozitivním myšlení zde nebudeme omílat dokola, přesto mějte na paměti, že může být ještě hůř a že nic netrvá věčně.

Hlavně nezapomeňte na to důležité. Každá odlišnost se dá využít tím správným způsobem! „Jiných“ je vás jen 5 % a cesta k úspěchu široce otevřená!