Co vás zajímá je stránka o všem novém v našem magazínu a mohlo by vás zajímat přednostně. Zkrátka všechny aktuality a zajímavé novinky najdete právě zde.

Příliš mnoho informací

Dnešní svět křižují miliony nejrůznějších sdělení. Velký rozvoj sociálních médií a dalších technologií umožňuje předávat si tisíce zpráv denně. Je to to, co vás zajímá? Bohužel i v případě, že vás daná sdělení nezajímají, jste tím zahlceny. Naše rubrika se snaží vybrat opravdu jen příspěvky, které by vás mohly zajímat, a tak úplně nezapadají do témat ostatních kategorií.

Nepřehledná komunikace

Komunikace se stává stále nepřehlednější a je čím dál těžší najít s ostatními lidmi téma k diskuzi. Protože je jich příliš mnoho. Nebo naopak donekonečna můžete probírat vše, o čem jste četly nebo slyšely.

Na druhou stranu určitou výhodou je, že ať už média sociální nebo ta tištěná se většinou věnují těm samým tématům ve stejnou dobu. Je otázkou, zda jde o kartelové dohody nebo o to, že jeden vydavatel (v reálu i ve světě sociálních médií) vydává více časopisů, kde jednotlivé informace opakuje.

Pravdou také je, že jednotlivé online magazíny se vzájemně informačně „vykrádají, a to je přesně to, čemu bychom se chtěli vyhnout.

Je to opravdu to, co vás zajímá?

Aktuální témata jsou ve všech médiích hned na úvod. V dalších a dalších médiích se opakují. Možná už pro vás zajímavá nejsou. Možná jste přesyceny stále se opakující tematikou nejnovějšího dění. My si myslíme, že by vás mohly zajímat i jiné věci. Ačkoli je náš magazín zaměřený na ženy, ne každou ženu zajímá kdejaká celebrita a veškeré informace z jejího soukromí. Někdo to prostě vědět nepotřebuje.

To, co je zajímavé, se definuje jen těžko. Vždy to byla a je otázka osobních preferencí.

Přesto se o to chceme v naší rubrice „Co vás zajímá“ pokusit!

Přejeme samé příjemné chvíle s Portálem ženy!