Co ženy chtějí, a často neumějí

Co ženy chtějí, a často neumějí

Co ženy chtějí? No přeci vypadat dobře a stylově! A základem pro to je jednoduchá rada. Musíte vědět, co nenosit! Už nedělejte chyby!

To, co vaší postavě nelichotí, nenoste! Opravdu a důrazně ne!

I když jde o krásný, designový, značkový a moderní kousek, vždy zvažte, jak bude sedět vaší postavě!

Abych vám pomohla, připravila jsem pro vás seriál příspěvků o oblékání. Takže ať už máte rovný pas, velká prsa či zadeček, jsou tu tipy a rady.

Hlavní tipy, co právě vaší postavě bude lichotit a co si na sebe určitě nebrat, ať nepokazíte svou vnější ani vnitřní krásu.

Buďte k sobě upřímná

Postava každé z nás má své nedostatky, o kterých obvykle velmi dobře víme. Na druhou stranu se na těle každé ženy najdou pěkné a bezproblémové partie. Jednoduchý a logický postup pak je, zvýraznit to, co má být vidět a odvést pozornost od nedokonalostí.

Oblečení slouží k tomu, abyste vypadala co nejlépe a abyste se také skvěle a sexy cítila.

Co ženy chtějí od oblečení?

Ženy se především chtějí cítit pohodlně, vkusně, elegantně a seriózně, svůdně a sexy, mladistvě, některé romanticky, jiné barevně, vždy však stylově! Není toho zrovna málo…

O čem náš módní seriál bude?

Chceme vás naučit být pro sebe tou nejlepší stylistkou a módní návrhářkou!

Vytvořte pravidla svého stylu, a hlavně respektujte svou postavu. My vám k tomu přesně poradíme, jaké oblečení si vaše tělo žádá a kterým kouskům je zapotřebí se důsledně vyhýbat.

Pár příkladů z umění stylistiky

Máte-li široká ramena, nikdy si neoblékejte vodorovně členěný oděv, vodorovné pruhy či nabírané rukávky. Přesně takové oblečení ramena zdůrazní. (Samozřejmě to platí i naopak, pokud máte úzká ramena, zvolte právě uvedené kousky.)

Silné paže nebo povislé svaly na rukou skryjte do rukávů. Jde to snadno, módní jsou ¾ rukávy a volné střihy, takže vám ani v létě nebude horko.

Bojíte se, že váš velký zadek poutá příliš pozornosti? Paradoxně je nejlepší obepnout jej elastickým materiálem!

Rovný pas si snadno vytvarujete oblečením.

Tip pro krátké nohy jsou kromě vysokých podpatků také dlouhé nohavice a zvýšený pas.

Na rozdíl od zadečku, silná stehna ani silné boky příliš neobepínejte, tady nejlépe zafunguje splývavá sukně nebo kalhoty.

Na dlouhém krku vypadá krásně rolák, krátký krk si žádá velký výstřih.

Silné kotníky nikdy nezdůrazňujte páskovými boty.

A věřte, že správně zvolená podprsenka vždy dokáže zázraky.

A teď už jen naše rady ohledně toho, jaké tričko, šaty, svetřík či plášť nejlépe sedí těm kterým problematickým partiím.

Krok po kroku si s námi osvojíte základ, a pak už můžete nechat naplno pracovat svou fantazii…

Co ženy chtějí