Energie, které nedovolí klidně spát

Energie, které nedovolí klidně spát

Energie, které nedovolí klidně spát způsobují také bolesti zad, časté migrény, neustálé probouzení se a pocit únavy po probuzení. Možná spíte v negativní geopatogenní zóně. Poradíme vám, co s tím!

Naši dávní předkové moc dobře věděli, že některá místa mají špatný vliv na lidský organismus. Staří Římané a Egypťané stavěli své domy tak, aby se negativním místům vyhnuli. I v Česku najdeme hrady a kostely, které pečlivě obešly negativní působené geopatogenních zón a uvnitř staveb žádné nejsou.

Neblahé energie a o co vlastně jde?

Geopatogenní zóna je identifikována jako jakýsi typ záření, které vychází z hloubky země. Podstatné je pak rozlišit, jak moc je ta která zóna zdraví nebezpečná. Některé geopatogenní zóny člověku prakticky neublíží, jiné mohou způsobit dokonce i zmíněnou rakovinu. Vše závisí také na vaší citlivosti, nejvíce citlivé na negativní energie jsou děti. Záleží samozřejmě také na tom, jak moc času v nebezpečné zóně trávíte, takže primárně jde o postel v ložnici, gauč u televize či pracovní stůl.

Geopatogenní zóna má často šířku pouhých pár centimetrů, jedná se o jakýsi pás, který prochází bytem nebo jiným prostorem. A tak obvykle stačí postel trošku posunout – a jste z toho venku! Nejširší zóna byla zatím určena v šířce jednoho metru.

Jak škodlivou zónu poznat a co dál?

Jestliže jste na energetické vlivy citliví, negativní geopatogenní zónu poznáte snadno. Prostě se na daném místě necítíte dobře. Vycítíte tak i energie, které vám nedovolí klidně spát, takže samy poznáte, kam si určitě nedávat postel.

Ideální je, když máte doma zvíře. Ta totiž umí špatné zóny skvěle odhalit. Psi či kočky by si na takové místo nikdy nelehli, ale nedaří se tam ani ostatním mazlíčkům, jako jsou křečci, morčata či králíci.

Pokud začnou ubývat na váze a vypadají nemocně, zkuste je přemístit jinam. Uvidíte, co to udělá.

Také květiny jsou výborným indikátorem, ve špatných zónách usychají, ačkoli se o ně perfektně staráte. Nejlepší metodou je ale samozřejmě pomoc odborníka. Možná se vám může zdát, že jde o šarlatány, protože skutečně používají virguli proutek či kyvadlo, ale jejich úspěchy mluví za vše.

Na trhu sice existují „ochranné“ pomůcky, které účinky geopatogenní zóny ruší, ale to často bývá pouhý marketingový tah, takže je lepší zkusit drobnou přestavbu nábytku.

Úleva možná nepřijde hned, ale přijde.

Pozor i na rakovinu!

Dnešní populace se od přírody už opravdu hodně odklonila a my jsme zapomněli spoustu věcí, které naši předkové věděli. Krásným příkladem je například využívání intuice, která se nám zdá nevědecká a nedostatečně průkazná. A přes to všechno intuice funguje! Na mnoho věcí přicházíme dnes znovu a považujeme je za ohromné objevy. A jsme tak „moderní“, že když špatně spíme, přesouvat postel nás vůbec nenapadne, a tak se nacpeme prášky na spaní.

Jenže oficiální věda škodlivé patogenní zóny stále ještě plně neuznává, protože zatím neexistuje přístroj, který by je uměl měřit. Přesto někteří vědci a lékaři v existenci negativních zón a sil v nich působících nezvratně věří. Například jeden olomoucký onkolog se začal podrobně zajímat o to, proč jeho pacienti pocházejí z jedné ulice, zatímco o blok dál není nemocný nikdo!

Pokud věříte na patogenní zóny nebo ne, důkazy svědčí o jejich existenci. A když si je necháte v bytě najít, nic za to nedáte, a naložit s nimi pak můžete podle svého uvážení.

Nebo můžete zůstat na prášcích na spaní…