Krása a móda zajímá asi každou ženu a my to dobře víme. Připravili jsme pro vás informace o líčení, péči o pleť, vlasy, tělo a novinkách na módním nebi.

Téma Krása a móda se zdá jako nepřeberně široké, ale vlastně jde o pár informací ze světa péče o pleť, tělo či vlasy, oblast líčení, bižuterních doplňků, a hlavně samozřejmě o tom, co na sebe. To, že je tato rubrika stále zajímavá je proto, že všechna uvedená témata se rok od roku mění v módě a líčení a vychytávky v péči o pleť se mění ještě rychleji.

Novinky

Jakékoli novinky jsou ihned v trendu a aktuální. A když o nich žena neví, zřejmě není „skutečná žena“. Těmto stereotypům bychom se chtěli vyhnout, ačkoli novinky a trendy jsou také naší oblastí zájmu. Ale v mnohém měly pravdu i naše babičky…

Krása a móda

Říká se, že krása je v očích pozorovatele. O tom nepochybujeme, ale my se zaměříme spíše na tu její část, kterou můžou ženy ovlivnit. Rychlé účesy do práce, líčení do deseti minut, nebo outfit od stylistky? Nebo návod na to, jak se obléct vhodně pro každou příležitost.

Cítit se sexy

Je jedno, jestli jste u moře, na Mácháči nebo na zahradě. Hezké plavky a hezké letní šaty, vzdušný župánek, stylová deka či podložka a kvalitní ručník… a nemusí to být jen v létě. Stačí návštěva bazénu. Jak to udělat, abyste i po koupání měly skvělý účes a necítily se jak zplihlé káčátko?

Nejen blížící se léto vybízí k experimentování s barvami nejen na oblečení. Barevné nehty, barevné líčení, originální kombinace… inspirujte se u nás, jak lze vše sladit do dokonalého vzhledu, abyste nevypadala jak od kolotoče.

Další zásadní věc je oblečení vašich dětí, a to zejména dívek. I když v současné době musí být trendy a „ve stylu“ i kluci. O oblečení dětí byste se jako mám měly určitě zajímat, pro ně je to zásadní věc důležitá pro jejich seberozvoj a definování sama sebe jako osobnosti.

Rady, nápady, návody a ukázky, to vše zahrnuje rubrika o kráse a módě!