Léčba pomocí obyčejné kočky

Léčba pomocí obyčejné kočky

Léčba pomocí obyčejné kočky? Je to těžko uvěřitelné, ale v souvislosti s předchozím článkem vás možná úplně nepřekvapí, že obyčejná kočka vás může ochránit před nemocemi i špatnými energiemi.

Běžné kočky jsou tajemní tvorové, kteří dokážou zklidnit lidské myšlenky, umí léčit nemoci, a také čistí špatné energie. Jestliže máte kočku, máte ochranu.

Starověcí Egypťané, milovníci koček

Pohled do dávné minulosti začneme Egyptskou knihou mrtvých. V ní je kočka popisována jako přemožitelka zlého hada Apopa, ale zároveň byla považována za nositelku špatných znamení. Kočky byly v Egyptě kultovním zvířetem a kočičí hlavu nosily i sochy bohyně Bastet, která byla ochranitelkou mateřství, lásky a plodnosti.

Stejně tak i jiné dávné civilizace považovaly kočky za nadpřirozené bytosti. Například Keltové také věřili v pozitivní sílu koček, přitom zároveň byly též symboly bitvy a smrti. A tak se kočky se staly obětními zvířaty.

Staří Řekové spojovali kočky s bohem Dionýsem a jeho řáděním, příznivci se oblékali do kočičí podoby. V Thajsku se zase siamské kočky ocitly v roli strážkyň paláců a chrámů. Překvapivě i rané křesťanství ve svém raném stadiu považovalo kočku za symbol plodnosti.

Léčba pomocí obyčejné kočky (vlastně spíše neobyčejné) tedy byla starověkými kulturami buď vyzývána nebo zatracována.

Léčba pomocí obyčejné kočky

Léčba kočkou

Většina lidí se domnívá, že kočky si žijí svým vlastním životem a domů se přijdou akorát tak napít mléka, najíst a trochu se pomazlit.

Jen málokdo ví, že kočky mají silný léčivý efekt na lidské tělo i duši. Kočičí teplo a bioenergetické vlastnosti ulevují tělu nebo částem, které potřebují prohřát. Pomoci vám kočka může i s bolestmi.

Když vás například bolí břicho a máte nablízku kočku, je velmi pravděpodobné, že si kočka právě na vaše břicho lehne a vám se uleví. Pokud jste v akutním stresu a srdce vám buší jako zvon, nedivte se, jestliže se kočka bude snažit uvelebit právě na vašem hrudníku.

Kočka je zvíře, které je napojené na své blízké a dokáže vycítit, že vás něco trápí. Dokáže rozpoznat depresivní stavy, a pak se kočka stává vaší utěšitelkou. Tehdy dokáže dát najevo city, něhu a empatii, přitulí se k vaší tváři, jako by vás chtěla hladit. Je to opravdu zvláštní, že?

Zlí duchové?

Zkuste pohlédnout do kočičích očí a bude vám jasné, že tento zvláštní tvor má extrémně vyvinutý šestý smysl. A zřejmě skrývá tajemství, která nelze odhalit. Už odnepaměti se o kočkách říká, že se dokážou pohybovat ve světě živých i mrtvých. Zkušenosti prokazují neuvěřitelné, že v sobě kočky mají tolik vnímavosti a energie, že dokážou rozehnat zlé energie kolem vás.

Experti na kočky mají ještě jeden bonus – údajně lidem v jejich okolí prodlužují život… Jejich pohodové a lenivé projevy přinášejí klid a harmonii.

Svými smysly kočky zachytí zvuky a vibrace, které člověk nemá šanci vnímat. Bylo dokázáno, že kočky svým chováním zachránily mnoho lidských životů a spolehlivě varují před blížícím se zemětřesením.

Takové vlastnosti bychom připisovaly spíš psím mazlíčkům.

Je pravda, že oproti psům jsou kočky méně oceňované a doceňované. Přitom jsou spojením nadpřirozena, nezlomné energie a mystiky. A určitě dokážou o mnoho víc, než si vůbec dovedeme (a dovolíme) představit.

Léčba pomocí obyčejné kočky