Módní kousky v zahraničí nehledejte

Módní kousky v zahraničí nehledejte

Módní kousky už v zahraničí nehledejte! Dlouhá léta jsme byly odkázány na zahraniční značky, pokud jsme chtěly styl a kvalitu. Teď už to není potřeba, tu pravou kvalitu máme doma!

Made in… Czech

Asi už jsme si zvykly, že všechny zahraniční značky a obchody s luxusním zahraničním zbožím je to pravé, pokud chceme být „cool“, trendy, stylová a na pohled dobře finančně zajištěná.

Přitom skvělá móda se vyráběla podomácku a v malých módních ateliérech vždy. A vždy sahala daleko za hranice. Proč jsme ji ignorovaly? Kdo ví. Možná jsme toužily po lesku a dokonalosti, pocitech, které nám zahraniční kousky přinášely.

Situace se obrací. Konečně

Je skvělé, že v současné době se mince obrací a Češi začínají tíhnout k patriotismu. Vždyť se není za co stydět! Tradice českých řemesel sahá nejen hluboko do minulosti, ale také široko po světě.

Módní kousky už v zahraničí nehledejte. Kvalita českých výrobků je proslulá. Lidé si často myslí, že české výrobky jsou výrazně dražší než třeba zboží z Číny. Není tomu tak! A při srovnání kvality už vůbec ne.

módní kousky už v zahraničí nehledejte

České (luxusní) značky

Čeští návrháři už běžně dělají světové kolekce. Naše šperky i bižuterii nosíme s hrdostí, a možná ani nevíme, že jde o práci českých šperkařů. A stejně tak používáme českou kosmetiku, kterou jsme objevily až potom, co jsme bez úspěchu utratily tisíce korun za „speciality“ a „elixíry mládí“ světových top firem.

Co dokážou čeští tvůrci?

Ateliér vyrábějící nádherné magické náramky s příběhem. Nebo módní návrhy v boho stylu, čistých liniích a minimalismu zároveň. Máme tu také studio se stylem pro divoké děti a jejich ležérní mamky. A neopominutelné jsou supermoderní kožené nápady firmy, která se navíc drží principů udržitelnosti, používá místní materiály a upcycling. Vytváří módu nadčasovou, kvalitní a originální.

Stačí se rozhlédnout kolem sebe, nemusíte použít dalekohled, abyste viděly krásu, styl a perfektní módní oblečení!

bižu náramek