Motivy zvířecí kůže vládnou módě

Motivy zvířecí kůže vládnou módě

Motivy zvířecí kůže se vrací! Tento nadčasový styl se letos opět stal tím, který nesmí ve vaše šatníku ani interiéru chybět!

Prvky, které využívají vzhledu různých zajímavých zvířecích kůží jsou čas od času trendy. Tento zajímavý design bývá vždy na chvíli zatlačen do pozadí, ale jeho role v módě zůstává. A letos je čas v tygřích vzorech opět vyrazit do ulic!

Látky s leopardím a tygřím vzorem a se vzorem zebry jsou trendy vzhledem sezóny. Objevují se nejen na oblečení a botách, ale často jsou vidět i v různých absurdních podobách. Najdete je také na bytovém textilu a v interiérových doplňcích obecně. Vzory se objevují hlavně na dekorativních polštářích, dekách, ale i na solitérních designových prvcích.

Soška leoparda

Letošním hitem je leopardí vzor. Ale ne pouze ten obyčejný! Designéři experimentují s různými barvami, které nejsou přirozenou barvou zvířecí kůže. Můžete vyzkoušet třeba modrou, zelenou či růžovou!

Motivy zvířecí kůže napříč populací

Obecně je tento styl vnímám výhradně jako ryze ženská záležitost, ale není tomu tak. Módní svět začal nabízet motivy zvířecí kůže také pro oděvy a módní doplňky pro muže. Výrazný vzhled zvířecí kůže vždy upoutá pozornost.

Dbejte ale na to, abyste jej dobře zkombinovaly. Víc než kdy jindy právě tady platí, že „méně je více“, abyste místo sofistikovaného vzhledu nezískaly model na karneval!

Městský cool vzhled

Správný městský styl diktuje nošení svetrů se zvířecími vzory, které spárujete s džínovou a žlutou nebo oranžovou košilí. Také tmavě modrá či temně fialová vypadají v kombinaci se zvířecím motivem báječně.

A ty z vás, které potřebují opravdu hodně pozornosti, mohou vzory kombinovat s výraznými barvami, jako je červená, oranžová a podobně.

Bižuterní doplňky, sluneční brýle, pásky, mrňavé kabelky se bez vzhledu zvířecí kůže také neobejdou! Určitě si zamilujete jemný multifunkční šátek s leopardím vzorem, stejně tak jako boty s tímto dekorem.

Pro inspiraci můžete nahlédnout do světa celebrit!