Nikoli ňadra, muži chtějí sexy dekolt

Nikoli ňadra, muži chtějí sexy dekolt

Nikoli ňadra! Zejména ženy s vnadným poprsím dobře vědí, že dekolt zaručeně přitáhne mužskou pozornost. Ale výstřih funguje bez ohledu na velikost prsou! Proto o něj řádně pečujte, ať je tou vaší nejlepší sexy zbraní!

Nevěříte? Zkuste experiment

Schválně. Oblékněte si do práce svetřík, top nebo košili s pěkným výstřihem. Důraz je na slově pěkný, protože příliš velký výstřih nepomůže ani majitelkám velkého poprsí ani těm se spíše dívčím hrudníkem. Věřte, že muži se na vás budou dívat častěji a s úsměvem (a to nikoli sarkastickým)! Dekolt je magická zbraň, se kterou většinou neumíme zacházet.

Místo toho, abychom o dekolt řádně pečovaly, naše pozornost obvykle končí u případných vrásek na krku. Je nezbytné posunout se ještě o kousek níž. Nedopusťte, aby vaše sexy zbraň byla vrásčitá, plná pigmentových skvrn či jiných nedokonalostí.

Stejně důležitý jako obličej?

Možná zarážející, ale pravdivé. Proto svůj dekolt začněte vnímat jako svůj druhý obličej. Ten také odličujete, používáte speciální krémy, chráníte ho před sluníčkem, a i masáž či pleťovou masku mu občas dopřejete. Věnujte dekoltu stejnou péči! Ideální e každé ráno vklepat hydratační krém a sérum proti vráskám. Přípravky by měly obsahovat kolagen nebo kyselinu hyaluronovou a určitě také UV filtr. Pokožka zůstane chráněná, vláčná a pružná.

Definitivní kouzlo

Tu poslední sexy tečku dodají nikoli ňadra, ale správně vybraná podprsenka. Ať už z výstřihu občas vykoukne nebo ne, perfektně dekolt vytvaruje. A nejde jen o to. Dobře zvolená podprsenka totiž ulevuje zádům, a zabraňuje krabatění pokožky v oblasti výstřihu. Pokud sportujete, udržujte své vnady tím, že vždy použijete podprsenku určenou pro sportování. Vyhnete se tak riziku povislé kůže a narušení vazivových tkání ve zmíněné oblasti.

nikoli ňadra

Sprcha a spánek

Pro udržení pěkného dekoltu jsou dobré ještě další tipy. Během sprchování dopřejte hrudníku něco jako skotské střiky. Namiřte na něj proud stříkající vody a střídejte vodu horkou a chladnější (nemusí být úplně ledová). Jestliže tento trik začleníte mezi své každodenní rituály, vaše pokožka bude až o neuvěřitelných 50 % pružnější!

Spánek se doporučuje pouze na zádech, což může být problém. Nicméně pouze během spaní na zádech nedochází k mačkání kůže nejen dekoltu, ale také krku a obličeje.

Správný postoj

Každý fyzioterapeut vám potvrdí, že držení ramen a zad zásadně ovlivňuje tvar a pevnost poprsí i dekoltu. Ohnutá záda, svěšená ramena a hlava způsobují nehezké rýhy na krku, „druhou bradu“, unavená prsa a opticky neviditelný dekolt. Jakmile záda narovnáte, ramena stáhnete dozadu a zvednete hlavu, vaše poprsí bude vypadat až o celé jedno číslo větší, o přitažlivosti pohledu na dekolt ani nemluvě.

Takže nečekejte a zahajte péči! Můžete používat stejné přípravky jako na obličej, a to včetně pleťových masek. Ty vašemu dekoltu udělají skvělou službu. Proč nebýt sexy, když je to tak snadné!