O mně znamená o Portálu ženy

A díky Portálu ženy bych chtěla věnovat svůj čas všem z Vás, které v životě hledáte a nacházíte. 

Mnohé informace najdete v publikovaných článcích, ale potěší mě, když budu mít možnost odpovědět Vám na to, co zajímá právě Vás, o čem přemýšlíte nebo o čem byste se chtěly dozvědět víc.

Proto mě neváhejte kontaktovat se svými vlastními tématy!

Psychologické poradenství

Dále nabízím pomoc v situacích, kdy Vás něco tíží a trápí. Jako psycholožka se vynasnažím maximálně Vás podpořit a nasměrovat při řešení různých životních problémů a těžkostí.

Stačí, když vyplníte formulář pro dotazy v rubrice Psychologická poradna nebo zatelefonujete!

O mně

Žila jsem v Praze, Olomouci a Jeseníkách. To mě mnohé naučilo. Spěch, shon a kariéra velkoměsta, klidné město s nádhernými památkami a vřelými vztahy mezi lidmi, a nakonec hory se svou majestátností přinášející klid a nadhled.

Dnes již s pokorou přijímám vše, co se v mém životě děje, vítám vše, co do něj přichází nového, a každá zkušenost je pro mne obohacením životní cesty.

A také vím, že jediný člověk, kterého bychom měly následovat, jsme my samy. Ta nejlepší rozhodnutí nám potvrdí naše tělo oním zvláštním pocitem v oblasti žaludku (přestože jde o hlas srdce). Někdy ho ignorujeme, ale vždy je tady, aby nám ukazoval, kudy se máme ubírat a čemu se věnovat.

Během své pracovní kariéry jsem vždy byla mezi lidmi. Buď jako psycholog, HR specialista nebo jako součást týmu neziskových organizací. V neziskových organizacích pracují hlavně ženy. Většina z nás má totiž vrozenou potřebu pomáhat, snadno se vcítíme do druhého a umíme nesobecky dávat.

A právě to mě přivedlo na myšlenku, že i já bych chtěla něco dát ostatním ženám právě proto, že ony si to zaslouží. Vy si to zasloužíte!

Snad vám Portál ženy přinese samé zajímavé informace a pomůže získat radost ze života!

KONTAKT

PhDr. Jana Brandtlová, info@portalzeny.cz, psychologia@seznam.cz, mobil +420 731 834 200